wyszukiwanie zaawansowane
» O firmie

O firmie

Nasza firma jest siecią księgarń, ale żeby o niej opowiedzieć, należałby opowiedzieć o każdej z księgarń z osobna, bo chociaż jesteśmy siecią, to staramy się traktować indywidualnie potrzeby naszych klientów i zapewniać im właśnie to, czego najbardziej od nas oczekują.
Największą księgarnią w naszej sieci jest olsztyńskie Centrum Książki. W tej chwili to nowoczesna wielopiętrowa księgarnia, w której pracują ludzie dla których książki stanowią miłość życia. Nasz zespół towrzą świetnie wykształceni księgarze oraz ci, którzy troszczą się o funkcjonowanie całej firmy.
Na II piętrze znajduje się Księgarnia Edukacyjno-Językowa, w której znajdziecie szeroki wybór podręczników szkolnych, pomocy naukowychoraz książek językowych.
Centrum Książki już od lat stara się również pozostawiać po sobie ślady w kulturalnym życiu Olsztyna, dlatego co miesiąc zapraszamy Państwa na kolejne spotkania autorskie, odczyty, wystawy. Jedynie przez wakacje Kawiarnia Literacka i Filmowa KLiF, znajdująca się na II piętrze Centrum Książki cichnie, by przygotować się do kolejnego sezonu kulturalnego. 
Tam też znajduje się Kawiarnia Literacka i Filmowa KLiF, w której rocznie odbywa się blisko 100 spotkań autorskich, promocji książek, imprez kulturalnych, recitali oraz wystaw. Gośćmi KLiFu byli między innymi: Olga Tokarczuk, Grzegorz Kołotko, Grzegorz Miecugow, Robert Makłowicz, Izabela Kuna, Hanna Cygler. Z recitalem pt. Ptaki Powrotne wystąpiła Basia Raduszkiewicz. O zawiłościach mowy kaszubskiej opowiadał prof. Jerzy Rubach. Sekrety swojego życia z Zawadą zdradzała znana aktorka Anna Milewska. Na tym samym piętrze mieści się również Kino Studyjne Awangarda2. 
  
Na I piętrze mieści się Księgarnia Popularnonaukowa z bogatą ofertąpodręczników akademickich.
 
Na parterze usytuowana jest Księgarnia Literacka z obszernym działem podróżniczym, działem literatury dla dzieci i młodzieży oraz świetnie zaopatrzony dział beletrystyki. Powieści, poezja, mapy, przewodniki - wszystko, czego potrzeba, by poczuć cudoną potęgę czytania!
 
Również na partecze znajduje się Salon Artykułów Kreatywnych. Tam artyści różnych dziedzin znajdą wszystko, co jest im potrzebne do codziennej pracy twórczej. Świetne jakościowo farby, pędzle, pastele, ołówki i wiele innych prztydatnych materiałów czeka tam na kupujących.
Przyziemie budynku zajmuje Salon Artykułów Papier-Biuro-Szkoła.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl