wyszukiwanie zaawansowane
» Punkty odbioru osobistego

Punkty odbioru osobistego

Warmińsko-mazurskie:


Olsztyn - Centrum Książki

Adres:
pl. Jana Pawła II 2/3
10-102 Olsztyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 16:00

Telefon:
512-350-269

E-mail:
salon@ksiaznica.pl (Salon Art. Kreatywnych)
literacka@ksiaznica.pl (parter)
popnaukowa@ksiaznica.pl (I piętro)


Olsztyn - Logos

Adres:
ul. Kołobrzeska 5
10-445 Olsztyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

E-mail:
logos@ksiaznica.pl

Telefon:
601-644-262


Olsztyn - Orion

Adres:
ul. Jagiellońska 33/82
10-959 Olsztyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 14:00

Telefon:
600-888-268

E-mail:
orion@ksiaznica.pl


Bartoszyce - Wena

Adres:
pl. Konstytucji 3 Maja 8
11-200 Bartoszyce

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00

Telefon:
512-349-456

E-mail:
wena@ksiaznica.pl


Ełk - Melanż

Adres:
Galeria Brama Mazur
Plac Miejski 1
19-300 Ełk

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00
sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Telefon:
506-689-854

E-mail:
melanz@ksiaznica.pl


Kętrzyn - Verso

Adres:
ul. Sikorskiego 20/1A
11-401 Kętrzyn

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512-349-389

E-mail:
verso@ksiaznica.pl


Morąg - Wiedza

Adres:
ul. 3 Maja 4
14-300 Morąg

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Telefon:
512-348-903

E-mail:
wiedza@ksiaznica.pl


Ostróda - Impuls

Adres:
ul. Czarnieckiego 32
14-104 Ostróda

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512-349-320

E-mail:
impuls@ksiaznica.pl


Szczytno - Fraszka

Adres:
ul. Polska 1
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512-348-131

E-mail:
fraszka@ksiaznica.pl


Działdowo - ABC

Adres:
ul. Mickiewicza 27
13-200 Działdowo

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 14:00

Telefon:
506-689-788

E-mail:
abc@ksiaznica.pl


Giżycko - Odeon

Adres:
ul. Warszawska 2
11-500 Giżycko

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 20:00
niedziela: 11:00 - 18:00

Telefon:
604 493 784

E-mail:
odeon@ksiaznica.pl


Korsze - Merkuriusz

Adres:
ul. Mickiewicza 12
11-430 Korsze

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
sobota: 9:00 - 13:00

Telefon:
(89) 754-00-39

E-mail:
merkuriusz@ksiaznica.pl


Mrągowo - Współczesna

Adres:
ul. Ratuszowa 4
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512 348 820

E-mail:
wspolczesna@ksiaznica.pl


Ostróda - Lexica

Adres:
ul. Zamkowa 2
14-100 Ostróda

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
(89) 646-28-18

E-mail:
lexica@ksiaznica.pl


Ełk - Mentor

Adres:
ul. Mickiewicza 19 (PH Tu i teraz)
19-300 Ełk

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 15:00

Telefon:
506-689-801

E-mail:
mentor@ksiaznica.pl


Iława - Metis

Adres:
ul. Niepodległości 2
14-200 Iława

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
89 648 84 33

E-mail:
metis@ksiaznica.pl


Lidzbark Warm. - im. I. Krasickiego

Adres:
ul. Powstańców Warszawy 14
11-101 Lidzbark Warmiński

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Telefon:
512-349-160

E-mail:
krasickiego@ksiaznica.pl


Nidzica - Errata

Adres:
ul. 30-lecia 4
13-100 Nidzica

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
89 625 25 97

E-mail:
errata@ksiaznica.pl


Ostróda - Popularna

Adres:
ul. Czarnieckiego 25
14-100 Ostróda

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512 348 311

E-mail:
popularna@ksiaznica.pl


Dolnośląskie:


Wrocław - Pod Arkadami

Adres:
ul. Świdnicka 49
50-066 Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
506-689-857

E-mail:
podarkadami@ksiaznica.pl


Bolesławiec - Agora

Adres:
ul. Rynek 28
59-700 Bolesławiec

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512-951-838

E-mail:
agora@ksiaznica.pl


Lubuskie:


Gorzów Wielkopolski - Versus

Adres:
ul. Hawelańska 9/10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
512-952-471

E-mail:
versus@ksiaznica.pl


Lubelskie:


Lublin - Naukowo-Techniczna Tales

Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 39
20-076 Lublin

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
506-689-834

E-mail:
techniczna@ksiaznica.pl


Świdnik - Bumerang

Adres:
Galeria Venus ul. Wyszyńskiego 17
21-040 Świdnik

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 20:00
niedziela: 10:00 - 18:00

Telefon:
506-689-814

E-mail:
bumerang@ksiaznica.pl


Małopolskie:


Tarnów - Planeta

Adres:
ul. Słoneczna 29-33 (CH Zenit)
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 17:00
niedziela: 9:00 - 14:00

Telefon:
506-689-863

E-mail:
planeta@ksiaznica.pl


Nowy Sącz - Galeria Sandecja

Adres:
ul. Węgierska 170 lok. 45
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Telefon:
512-952-045

E-mail:
sandecja@ksiaznica.pl


Mazowieckie:


Mińsk Mazowiecki - Bajka

Adres:
ul. Kościuszki 2
Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
506-689-819

E-mail:
bajka@ksiaznica.pl


Siedlce - Świt

Adres:
ul. Piłsudskiego 6
Siedlce

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
506-689-856

E-mail:
swit@ksiaznica.pl


Warszawa - Sylabus

Adres:
ul. Górczewska 212/226 (CH Tesco)
Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00
sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 18:00

Telefon:
600 450 058

E-mail:
sylabus@ksiaznica.pl


Warszawa - Orbita

Adres:
ul. Zamieniecka 80 (CH Szembeka)
Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 18:00

Telefon:
512 952 055

E-mail:
orbita@ksiaznica.pl


Warszawa - na Świętokrzyskiej

Adres:
ul. Świętokrzyska 14
Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 17:00

Telefon:
506 690 060

E-mail:
gkt@ksiaznica.pl


Ostrołęka - Jantar

Adres:
ul. Gorbatowa28 (Galeria Bursztynowa)
Ostrołęka

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 21:00
sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Telefon:
506-689-844

E-mail:
jantar@ksiaznica.pl


Wyszków - Abecadło

Adres:
ul. Sowińskiego 66
Wyszków

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 19:00
niedziela: 10:00 - 16:00

Telefon:
512-349-927

E-mail:
abecadlo@ksiaznica.pl


Przasnysz - Pegaz

Adres:
ul. Rynek 14
Przasnysz

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Telefon:
512-952-170

E-mail:
pegaz@ksiaznica.pl


Pomorskie:


Gdańsk - Edukacja

Adres:
ul. Grunwaldzka 128
Gdańsk - Wrzeszcz

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
(58) 341-51-19

E-mail:
edukacja@ksiaznica.pl


Śląskie:


Zabrze - Victoria

Adres:
ul. Wolności 299
Zabrze

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Telefon:
506-689-897

E-mail:
victoria@ksiaznica.pl


Wielkopolskie:


Poznań - Jedynka

Adres:
Al. Marcinkowskiego 21
Poznań

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
506-689-808

E-mail:
jedynka@ksiaznica.pl


Zachodniopomorskie:


Szczecin - Zamkowa

Adres:
pl. Hołdu Pruskiego 8
Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Telefon:
506-689-861

E-mail:
zamkowa@ksiaznica.pl
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl