wyszukiwanie zaawansowane
» Warunki dostawy

Warunki dostawy

Warunki dostawy w Czytay.pl
Czas dostawy zamówienia:Odbiór w księgarni Książnicy Polskiej® : dostawa ok. 1-2 dni robocze
Kurier Pocztex48 : dostawa ok. 1-2 dni robocze (tylko od pn. do pt.)
Kurier GEIS : dostawa ok. 1-2 dni robocze (tylko od pn. do pt.)
Paczkomaty® InPost: dostawa ok. 1-3 dni robocze (od pn. do nd.)
Zamówienia ksiaznica.pl możesz odbierać w Punktach Odbioru - księgarniach Książnicy Polskiej® . Dostawa do Punktów Odbioru jest darmowa!
Informacje dotyczące statusu dostawy zamówienia będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy rejestracji w czytay.pl. Możesz je w każdej chwili sprawdzić na stronie www.ksiaznica.pl na Twoim koncie.
Twoje zamówienie dostarczone do księgarni Książnicy Polskiej® czeka na odbiór 7 dni. Po tym terminie produkty z zamówienia są zwracane do magazynu i nie ma możliwości cofnięcia tej operacji.
Uwaga: w wypadku tytułów, których nakład został wyczerpany, księgarnia zastrzega sobie możliwość wyłączenia wybranych form wysyłki.

Jak dostarczymy Twoje zamówienie?
Kurier DPD* Jak tylko wyślemy Twoje zamówienie z magazynu otrzymasz e-mail'em numer listu przewozowego paczki. Wpisz go na stronie DPD, aby śledzić status jej doręczenia. Usługa śledzenia będzie aktywna po zeskanowaniu przesyłki w sortowni DPD, czyli najpóźniej po północy.
* DPD dostarcza paczki w godzinach 8:30 - 18:30 w dni robocze. Pierwsza próba dostarczenia nastąpi kolejnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia z naszego magazynu.
* Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, zostawi awizo papierowe - o ile możliwy będzie dostęp do skrzynki pocztowej.
Drugą próbę dostarczenia DPD podejmie w ciągu kolejnych 2 dni roboczych. Po obu nieudanych próbach dostarczenia przesyłki, zostanie ona przekazana do Terminala DPD, którego adres znajdziesz na awizo. Tam czekać będzie na Ciebie 7 dni kalendarzowych, nieodebrane w tym terminie wróci do naszego magazynu.
Kurier Pocztex48* Jak tylko wyślemy Twoje zamówienie z magazynu otrzymasz e-mail'em numer listu przewozowego paczki. Wpisz go na stronie Pocztex48, aby śledzić status jej doręczenia. Usługa śledzenia będzie aktywna po zeskanowaniu przesyłki w sortowni Pocztex48, czyli najpóźniej po północy.
* Pocztex48 dostarcza paczki w godzinach 8:30 - 17:30 w dni robocze. Pierwsza próba dostarczenia nastąpi kolejnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia z naszego magazynu.
* Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, zostawi awizo papierowe - o ile możliwy będzie dostęp do skrzynki pocztowej. Paczka zostanie przekazana do magazynu Pocztex48, którego adres znajdziesz na awizo. Tam czekać będzie na Ciebie 7 dni kalendarzowych, nieodebrane w tym terminie wróci do naszego magazynu.
Paczkomaty® InPost* Po wysłaniu Twojego zamówienia z magazynu otrzymasz powiadomienie e-mail wraz z numerem listu przewozowego paczki, na podstawie którego możesz śledzić jej doręczenie na stronie InPost.
* InPost poinformuje za pomocą wiadomości mailowej oraz SMS o terminie doręczenia wysyłki oraz przekaże właściwy kod odbioru.
* Przesyłki InPost są dostarczane 24h/7dni w tygodniu.
* Czas odbioru przesyłki to 72h od momentu włożenia jej do paczkomatu. Może być ona odebrana przez dowolną osobę znającą kod odbioru oraz numer telefonu, z którego została nadana paczka. W przypadku nieodebrania zamówienia przesyłka zostanie przekazana do oddziału InPost gdzie czeka kolejne 11 dni. Jeśli nadal nie zostanie odebrana, następuje zwrot do naszego magazynu.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl